دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

تجهیزات ایمنی تنفس

سیستم تنفسی آتش نشانان
آتش نشانان با خود کپسولی برای تنفس در آتش حمل می کنند که حاوی کمی هوای فشرده است که پس از حدود 35 دقیقه باید پر شود. در عملیاتی که نیاز به زمان بیشتری است مثلا در تونل ها و {{کانال}} ها یا ساختمان ها بزرگ این سیستم جوابگو نمی باشد. لذا در این موارد از یک اتصال شیلنگ استفاده می کنند که هوای فشرده سیلندر بیرون از محوطه عملیاتی قرار گرفته اند را به شخص می رساند. در این روش اگر به هر دلیلی اتصال هوا قطع گردد، شخص بلافاصله از دستگاه تنفسی شخصی خود استفاده کرده و سریعاً از محیط عملیاتی خارج می گردد.

 

ماسک اکسیژن :
ماسک های اکسیژن ماسک هایی می باشند که گاز اکسیژن تنفسی را از مخزن به شش ها منتقل می کنند . این ماسک ها دو نوع می باشند که یکی از انواع آن ها می تواند تنها دماغ و دهان را بپوشاند و دیگری کل چهره را می پوشانند که آن ها هم بر حسب شرایط استفاده می شوند . جنس ماسک های اکسیژن می تواند پلاستیک ، سیلیکون و یا کائوچو باشد .

 

تجهیزات حفاظت از سیستم تنفسی:

تجهیزات حفاظت از سیستم تنفسی یا ماسک های تنفسی وسایلی هستند که به منظور حفاظت سیستم تنفسی طراحی شده اند تا از استنشاق هوای آلوده جلوگیری کنند. ماسک ها این حفاظت را هم به وسیله گرفتن آلاینده ها از هوای استنشاقی و هم به وسیله هوارسانی از طریق یک منبع هوای قابل استنشاق تأمین می کنند.

 

 

 

تجهیزات حفاظت سیستم تنفسی

 

تجهیزات حفاظتی سیستم تنفسی

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت