دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 اسفند 1397

  وانت نیسان در برخورد با مینی بوس آتش گرفت

امتیاز: Article Rating

وانت نیسان در برخورد با مینی بوس آتش گرفت
تصادف شدید خودروی وانت نیسان با مینی بوس در بزرگراه آزادگان بامداد امروز با عث آتش سوزی دروانت بار و مصدومیت راننده آن شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در حدود ساعت 5 بامداد امروز تعدادی از شهروندان با ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران تماس گرفته و وقوع یک مورد تصادف و آتش سوزی خودرو را اطلاع دادند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 59 به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، بعد از پل فتح اعزام شدند.
رضا فرج محمدلو فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه خودرو وانت نیسان حامل بار صیفی جات در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان حرکت می کرد که به علت نامعلومی با یکدستگاه مینی بوس تصادف کرد.
وی اضافه کرد: براثر این برخورد، خودروی وانت نیسان دچار آتش سوزی شد و راننده وانت بار هم که مردی 40 ساله بود، دچار جراحت شد.
وی با اشاره به خروج به موقع راننده وانت از داخل خودرو، ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله همزمان با ایمن سازی محل، به خاموش کردن شعله های آتش پرداختند و موفق شدند در زمانی کوتاه آتش سوزی وانت نیسان را خاموش کنند. 
محمدلو علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور در حال بررسی ذکر کرد و گفت: راننده مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

 

منبع:

http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=117755

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت