دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 اسفند 1397

  پوستر آموزشی چهارشنبه آخر سال ویژه دانش آموزان توزیع می شود

امتیاز: Article Rating

پوستر آموزشی چهارشنبه آخر سال ویژه دانش آموزان توزیع می شود
دومین پوستر آموزشی ایمنی با موضوع چهارشنبه آخر سال بی خطر برای آشنایی دانش آموزان با نکات ایمنی، طراحی و فردا در مدارس تهران توزیع می شود.
به گزارش پایگاه خبری 125، این پوستر آموزشی به همت سازمان آتش نشانی تهران و با مشارکت اداره کل آموزش شهروندی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران طراحی و انتشاریافته است.
محمد صائبی سرپرست دفتر مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: سازمان آتش نشانی تهران امسال نیز همانند سال های قبل برنامه های فرهنگی مناسبی را در گسترش هر چه بیشتر فرهنگ ایمنی به اجرا درآورده است که تاثیر خوبی بر کاهش حوادث چهارشنبه سوری دارد. 
وی افزود: آشنایی بیشتر شهروندان با اصول ایمنی و بکار بستن آنها به ویژه در چهارشنبه سوری یکی از عوامل موثر در کاهش این حوادث است به همین منظور با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، دومین پوستر آموزشی با موضوع نکات ایمنی برای چهارشنبه آخرسال بی خطر ویژه دانش آموزان طراحی شده است.
صائبی تاکید کرد: این پوستر با هدف فرهنگ سازی مناسب برای چهارشنبه آخر سال بی خطر و با مشارکت اداره کل آموزش شهروندی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران به تعداد 5000 نسخه تهیه و چاپ شده است که از فردا چهارشنبه 22 اسفندماه توسط مناطق در تمامی مدارس شهر تهران توزیع خواهد شد. 
سرپرست دفتر مدیریت سازمان اظهار داشت: در این پوستر مطالب آموزشی مختلفی از جمله برخی از صدمات چهارشنبه سوری ناایمن، شایع ترین صدمات و همچنین توصیه های ایمنی ویژه والدین طرح شده است تا دانش آموزان و والدین با فراگیری این نکات ایمنی بتوانند چهارشنبه آخرسال بی خطری را داشته باشند.
وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با رعایت اصول ایمنی با آرامش و شادی در کنار خانواده، مراسم بی خطری را داشته و به اتفاق خانواده سال نو را درکنار سفره عید جشن بگیریم.

 

منبع:

http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=117760

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت