دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 اسفند 1397

  مانور آتش نشانی با عنوان "ناهنجاری های چهارشنبه آخر سال" در یک مدرسه ابتدایی

امتیاز: Article Rating

مانور آتش نشانی با عنوان "ناهنجاری های چهارشنبه آخر سال" در یک مدرسه ابتدایی
مانور ایمنی و آتش نشانی تحت عنوان "ناهنجاری های چهارشنبه آخر سال" توسط آتش نشانان و عوامل هلال احمر در حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، مانور آمادگی مقابله با مخاطرات آتش وسوزی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال، صبح امروزدر منطقه سه عملیات سازمان آتش نشانی درحضور وزیر آموزش و پرورش، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و معاون سازمان هلال احمر درمحل دبستان دخترانه شهید بهشتی به اجرا درآمد.
بر اساس این گزارش، این مانور در سه بخش شامل خاموش کردن آتش سوزی، نجات و حمل مصدومین و همچنین تخلیه اضطراری دانش آموزان از مدرسه انجام پذیرفت كه با تلاش آتش نشانان ایستگاه 6 و نیروهای امدادی سازمان هلال احمر این تمرین عملیاتی به بهترین شكل ممكن برگزار شد.
در بخش اول، با پرتاب مواد محترقه توسط افراد عبوری در قسمت موتورخانه مدرسه انفجار مهیبی رخ داد که منجر به آتش سوزی در موتورخانه و سرایت آن به طبقات این مدرسه شد و آتش نشانان هم بلافاصله با کشیدن یک رشته لوله آبرسان خود را به کانون آتش رسانده و به خاموش کردن آتش پرداختند.
در بخش دوم و سوم این مانور و در پی بروز این آتش سوزی، چند تن ازدانش آموزان در طبقات مدرسه محبوس شدند كه تعدادی از آنان با استفاده از نردبان ایستگاه 23 از پشت بام به پایین و تعداد دیگری از دانش آموزان نیز توسط آتش نشانان، عوامل هلال احمر و با کمک مربیان آموزشی به حیاط مدرسه انتقال داده شدند.

 

منبع:

http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=117762

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت