دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 فروردین 1398

  انفجار و آتش سوزی در آشپزخانه منزل مسکونی

امتیاز: Article Rating

انفجار و آتش سوزی در آشپزخانه منزل مسکونی
آتش سوزی منزل مسکونی در بلوار شهید تیموری، با حضور به موقع آتش نشانان مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت ۱۲:۱۳ دقیقه روز گذشته در پی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸، ۱۱۲ و۳۴ را به بلوار شهید تیموری، خیابان همایون شهر جنوبی، خیابان لطفعلی خانی، کوچه تختی اعزام کرد.
عباس زحمتکش فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: در زمان رسیدن به محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان ۶ طبقه، یک واحد مسکونی به مساحت ۷۵ متر مربع در طبقه دوم، از قسمت آشپزخانه دچار آتش سوزی شده و آتش درحال گسترش و سرایت به اطراف بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق و گاز محل حادثه و کشیدن یک رشته لوله آبدهی، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند و گروهی دیگر از آتش نشانان نیز به طور همزمان به تخلیه ساکنان از داخل ساختمان پرداختند.
زحمتکش بیان داشت: آتش نشانان در مدت زمان کوتاهی، این آتش سوزی را خاموش کردند و در ادامه نیز ۹ نفر از ساکنان - شامل یک مرد ۶۳ ساله، ۶ زن میانسال و ۲ دختر بچه ۲ ساله- را از محل حادثه خارج و به مکان امن منتقل کردند و در ادامه دودهای منتشر شده در داخل ساختمان را به وسیله فن های قوی به بیررون تخلیه کردند.
این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه را نشت گاز شهری از اجاق گاز آشپزخانه اعلام کرد.

 

منبع:

http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=117894

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت