دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 فروردین 1398

  نجات کارگران رستوران از میان دود و آتش

امتیاز: Article Rating

نجات کارگران رستوران از میان دود و آتش
با تلاش آتش نشانان سه نفر از کارگران یک رستوران پیتزا فروشی، از میان دود و آتش نجات یافتند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125 در پی تماس شهروندان با سامانه 125، مبنی بر مشاهده دود از نمای بیرونی یک مغازه فروش پیتزا و ساندویچ، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای ایستگاه های 19، 60 و تیم نجات 11 را ساعت 10:40 صبح امروز به خیابان گلبرگ شرقی، نرسیده به فلکه اول تهرانپارس، پلاک 20 اعزام نمود.
فیروز مهرورز افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش نشانی که از لحظات اولیه به همراه نیروها در محل حاضر شده بود درباره این حادثه اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه دود زیادی از پنجره های طبقه بالای رستوران فست فود به بیرون زبانه می کشید که بلافاصله پس از تقسیم وظایف نیروها، آتش نشانان به سه گروه تقسیم شدند و عملیات خود را آغاز کردند.
وی افزود: آتش نشانان با تجهیزات کامل حفاظت فردی پس از قطع برق و گاز ساختمان با توجه به تعطیل بودن رستوران با رعایت کامل نکات ایمنی ابتدا درب را باز کرده و دو تیم برای یافتن کانون آتش سوزی ومهار آتش سوزی برای جستجوی محبوسین احتمالی وارد عمل شدند که خوشبختانه توانستند در کمترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و سه نفر از کارگران را که در حال استراحت در میان آتش و حجم انبوهی از دود گرفتار شده بودند نجات و به محیطی امن انتقال دادند.
وی در مورد علت این حادثه بیان داشت: آتش سوزی در قسمت اتصالات برقی و یخچال های نگهداری مواد غذایی رخ داده بود که علت بروز آتش سوزی توسط کارشناسان منطقه در دست بررسی است. 
گفتنی است: آتش نشانان پس از تحویل نجات یافتگان به عوامل اورژانس و انجام عمل تهویه به عملیات خود خاتمه دادند.

 

منبع:

http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=117897

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت