دات نت نیوک

مشاوره ایمنی آتش نشانی و اخذ تاییدیه

 تلفن تماس : 02166233275 - 09194782491

فروش و شارژ کپسول های آتش نشانی

کپسول آتش نشانیکپسول آتش نشانی

همانطور که میدانید کپسول آتش نشانی از جمله تجهیزاتی میباشد که در بیشتر ادارات و سازمان ها و همچنین منازل وجود دارد و در مواقع آتش سوزی و ضروری میتوان از آن برای خاموش کردن آتش استفاده نمود. کپسول آتش نشانی از جنس فلزی بسیار مقاوم است و از ماده ای در درون بدنه خود (مانند دی اکسید کربن) بهره میبرد که میتواند به سرعت آتش را خاموش کند این ماده باعث خفه شدن آتش می شود . کپسول آتشنشانی دارای ضامنی بر روی قسمت فوقانی خود میباشد که بعد از کشیدن آن به سرعت فعال میشود و مواد را با فشار از درون بدنه به بیرون خارج میکند.

 

شارژ کپسول آتش نشانی

بعد از چند بار استفاده از کپسول آتش نشانی باید مواد داخل آن شارژ شود. شارژ کپسول آتش نشانی باید بعد از چندین بار استفاده انجام شود تا برای استفاده های بعدی آماده شود. البته شارژ کپسول آتشنشانی بستگی به استفاده شما نیز دارد. ممکن است قدرت حریق به حدی باشد که مواد داخل کپسول در یک بار استفاده خارج شود و نیاز باشد تا شارژ کپسول آتش نشانی بعاد از یکبار استفاده انجام شود.

ساپکو تجارت پست بانک ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان آتشنشانی وزارت راه و شهرسازی کوروش نمایشگاه بین المللی ariana-fire  اول استوک  کلینیک شنوایی بهار  آراماس نیکان تجارت